Čo je Godzone konferencia

Godzone konferencia je dvojdňové modlitebno-formačné stretnutie. Na konferencii ťa čakajú chvály, známe kapely, rečníci, diskusie, modlitby, mimo pódiové aktivity, svätá omša a mnoho ďalšieho. Chceme pokračovať v myšlienkach Godzone tour, modliť sa, rásť vo viere a vstúpiť do hĺbky Božej prítomnosti.

Téma konferencie

Bez ohľadu na obdobie, v akom žijeme. Nezávisle od okolností, ktoré nás obklopujú. V čase keď ľudia hľadajú liek nielen na choroby, ale aj na túto dobu, veríme, že jedným z liekov pre srdce a život je pozvanie Ježiša Krista, aby sme mysleli na to, čo je hore v nebi, nie na to, čo je na zemi. Aby sme mali Kristovu myseľ a nestarostili sa o veci tohto sveta, ale s vierou pozerali hore. Aby sme boli ľudia kráčajúci so vztýčenou hlavou a víťazným postojom aj uprostred zápasov, ktorým čelíme. Nie kvôli tomu, o čo sme sa zaslúžili, ale kvôli tomu, kým sme v Kristovi Ježišovi.
”Ak ste teda boli spolu s Kristom vzkriesení, hľadajte to, čo je hore.” (Kol 3,1a)

cojegodzonekonferencia

Hostia

Ján Buc

V sedemnástich rokoch prežil Božie pozvanie stať sa kňazom, rozhodol sa nasledovať toto pozvanie a v roku 1991 nastúpil do kňazského seminára v Spišskej Kapitule a za kňaza bol vysvätený v júni 1997. Po vysvätení začal svoju kňažskú službu v Žakovciach, kde pôsobil necelé tri roky. Od roku 2010 je garantom projektu Godzone. Svojimi prednáškami a kázňami oslovuje široké spektrum poslucháčov, venuje sa práci s mládežou a jeho srdce túži po prebudení mladej generácie na Slovensku.

Július Slovák

 Inšpiratívny líder, rečník a vedúci chvál, ktorý túži vidieť zmenu v našej krajine, a to v každej oblasti spoločnosti. Založil katolícke spoločenstvo SP fungujúce na Sliači. Je lídrom kapely ESPÉ, v ktorej spieva, hrá na akustickú gitaru a skladá piesne. Od roku 2010 je riaditeľom projektu Godzone, v ktorom sa snaží umožniť mladým ľuďom, aby odhalili svoj potenciál a naplno využili dary a talenty v službe pre Božie kráľovstvo. Spolu s manželkou Ivanou a troma deťmi žije v Sliači.

Marián Lipovský

Je lídrom kapely Timothy. Tiež je spoluzakladateľom hudobného festivalu Campfest a organizácie Mládež pre Krista. S manželkou Ľudkou žijú v Kráľovej Lehote a majú dve deti. Ich chodenie s Pánom je spojené s množstvom neuveriteľných príbehov. V roku 1999 pripravili s Timothy prvý festival Campfest vo Východnej. Ako dôsledok narastajúcej služby a túžby mobilizovať mladú generáciu vo veci prebudenia a jednoty. V súčasnosti je aktívne zapojení do realizácie chválovej školy TWC a ďalších aktivít MPK-S nielen na Slovensku.

Jozef Mihok

Páter Jozef Mihok je členom Kongregácie Najsvätejšieho Vykupiteľa – Redemptoristov. Pôsobí vo farnosti Radvaň v Banskej Bystrici. Patrí medzi ôsmich rehoľných kňazov na Slovensku, ktorých pápež František znovu potvrdil v službe misionára milosrdenstva. Často cestuje a slúži modlitbou a ohlasovaním nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Podieľal sa na organizovaní a vedení medzinárodných škôl evanjelizácie, školy rozvoja tvorivosti a školy vodcovstva.

Miro Tóth

pastor v zbore Apoštolskej cirkvi v Košiciach, vedúci známej slovenskej kresťanskej kapely Tretí deň.

Marcel Hakoš

katolícky kňaz, pastier oázy v talianskom Recanati a riaditeľ medzinárodnej Školy evanjelizácie v Koinonii Ján Krstiteľ.

Zuzana Petrová

manželka, mama troch detí, povolaním učiteľka, členka katolíckeho Spoločenstva SP. Odzrkadľuje srdce služobníka, krásu, odvahu, neochvejnú vieru a svojím životom prináša povzbudenie všade, kde sa nachádza.

A ďalší…

Kapely

TIMOTHY

MARANATHA

ESPÉ

JAMES EVANS

Augustín, Puer Dei, dawidd, George Balga

GODZONE WORSHIP

hostia

Program

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu

Piatok

16:00
Začiatok registrácie
18:00
Otvorenie konferencie
18:30
Blok 01: Timothy + Julo Slovák
„Hlavu hore: Myslite na to, čo je hore“
20:00
Prestávka na občerstvenie
20:55
Blok 02: Večer svedectiev a modlitieb
22:00
Záver piatkového programu

Sobota

8:00
Začiatok sobotného programu
8:20
Blok 03: Godzone Worship + Marián Lipovský
„Návrat k podstate uctievania“
10:30
Blok 04: Sv. omša – Maranatha + Jozef Mihok
12:30
Prestávka na obed
14:00
Blok 05: Mix session
„Inšpiratívne poobede s hosťami, príbehmi a hudbou“
16:00
Blok 06: ESPÉ + Janko Buc
„Jednota a bratstvo“
18:00
Záver konferencie
program

Objednávky promo balíčkov boli ukončené

promo

14 DNÍ V ARCHÍVE

Pre online aj fyzických účastníkov. Ak sa nestihneš zúčastniť všetkých častí programu konferencie naživo alebo si ju budeš chcieť pozrieť opäť, konferencia bude pre teba dostupná 14 dní v archíve. Archív bude dostupný pre účastníkov s platnou vstupenkou.

Ubytovanie

Vďaka zlepšujúcej sa pandemickej situácii zabezpečujeme ubytovanie pre účastníkov konferencie na školách, na ktoré je potrebné priniesť si vlastný spacák a karimatku. K dispozícií bude ubytovanie z piatka na sobotu, ako aj zo soboty na nedeľu. Poplatok za jednu noc je 1 €.

Detská konferencia

Aj tento rok bude súčasťou Godzone konferencie špeciálny program pre deti, v rámci ktorého túžime vytvoriť priestor pre Božie konanie. Túžime, aby naše deti počuli o Božom kráľovstve, upevnili sa v identite kráľovských detí a zažívali Božiu blízkosť, a to hravou formou plnou zábavy. Detská konferencia bude prebiehať fyzicky na mieste konania konferencie súbežne s hlavným programom. Deti sa môžu tešiť na pestrý program plný radosti, v ktorom nebudú chýbať detské chvály, divadlo, súťaže a pútavé príbehy o Bohu a jeho láske k nám. Kapacita detskej konferencie je obmedzená na max. 50 detí.

detskakonferencia

Q&A

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na konferencia@godzone.sk

Bude zabezpečená strava?

Bude. V cene lístka zakúpeného v predpredaji do 27.4.2022 máte ako účastníci 2 jedlá – piatkové občerstvenie (piatkovú hot-dog party si môžete pamätať z minulých ročníkov konferencie) a sobotný obed  (hlavné jedlo, bez polievky) v troch variantoch: klasickej, vegetariánskej a bezlepkovej. Stravu pre účastníkov, ktorí si zakúpia vstupenku na mieste neposkytujeme. 

Čo ak som ZŤP a chcem ísť na konferenciu?

Po prvé, budeme veľmi radi :). Po druhé, pri registrácii zakliknite možnosť “Som ZŤP” a za svoju fyzickú vstupenku zaplatíte len polovicu. Ak potrebujete k plnohodnotnému prežitu konferencie doprovod, prosím ozvite sa nám a spoločne vyriešime registráciu a iné detaily.

Som pravidelný podporovateľ projektu Godzone alebo člen ZKSM, dostanem zľavu?

Áno, pri registrácii zadajte príslušný zľavový kód a zľava je vaša! Pre členov ZKSM platí zľava 10% a pre pravidelných podporovateľov Godzone 20%.

Bude na konferencii aj kaviareň?

Áno. Na konferencií vás radi uvidíme v kaviarni, v ktorej budeme ponúkať výberovú kávu, čaj a drobné občerstvenie.

Viem si ubytovanie dokúpiť aj na mieste?

Nevieme to zaručiť, ale pravdepodobne áno. Kapacity ubytovania budeme zvyšovať na základe informácií z registrácie účastníkov. Môže sa teda stať, že pri uzatvorení predpredaja budú ubytovacie kapacity plné. Ideálne je preto rezervovať si ubytovanie dopredu.

Môžem prísť na konferenciu aj s deťmi?

Počas celej Godzone konferencie bude prebiehať aj program pre deti, tento program sme nazvali “detská konferencia”. Veková hranice pre deti, ktoré sa môžu programu zúčastniť je od 3 do 12 rokov. Detská konferencia bude len pre deti, ktoré sa zúčastnia konferencie fyzicky. 

Bude zabezpečené ubytovanie?

Bude. Vďaka priaznivému vývoju pandémie a opatrení budeme schopní zabezpečiť ubytovanie tak, ako to na konferenciách bývalo zvykom: v školských triedach na karimatkách a spacákoch. Ak hľadáte ubytovanie, no nevyhovuje vám táto forma, v Banskej Bystrici a okolí nájdete mnoho možností, ako stráviť noc, prípadne dve.

Čo je to PBS?

Kampaň “Pomôž blížnemu svojmu” už mnohé roky spája ľudí, ktorí chcú na konferenciu prísť, ale ich finančná situácia im to momentálne nedovoľuje a tých, ktorí chcú pomôcť svojim blížnym dostať sa na konferenciu. Do kampane sa môžete zaregistrovať ako darca a kúpiť vstupenku pre svojho blížneho alebo ako príjemca a lístok od niekoho dostať. Pre viac informácií alebo registráciu do PBS, kliknite sem

Bude na konferencií aj Godzone shop?

Áno. Na Godzone konferenciu pripravujeme okrem vecí, na ktoré ste v Godzone shope zvyknutí aj novú kolekciu oblečenia spojenú s témou “Hlavu hore”.

Budem mať prístup k archívu konferencie, aj keď sa zúčastním fyzicky?

Áno! Archív konferencie a prístup k nemu po dobu štrnástich dní je súčasťou každej vstupenky, fyzickej aj online. 

Čo ak nechcem alebo nemôžem využiť ubytovanie na školách?

V tomto prípade odporúčame využiť možnosti ubytovania v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí rezervovaním si hotela, penziónu alebo ubytovne. Odporúčame webové portály ako booking.com, sk.airbnb.com či iné…

Od koľkých rokov je konferencia prístupná?

Godzone konferencia nie je vekovo ohraničená. 

Bude zabezpečená strava?

Bude. V cene lístka máte ako účastníci 2 jedlá – piatkové občerstvenie (piatkovú hot-dog party si môžete pamätať z minulých ročníkov konferencie) a sobotný obed  (hlavné jedlo, bez polievky) v troch variantoch: klasickej, vegetariánskej a bezlepkovej.

Čo ak som ZŤP a chcem ísť na konferenciu?

Po prvé, budeme veľmi radi :). Po druhé, pri registrácii zakliknite možnosť “Som ZŤP” a za svoju fyzickú vstupenku zaplatíte len polovicu. Ak potrebujete k plnohodnotnému prežitu konferencie doprovod, prosím ozvite sa nám a spoločne vyriešime registráciu a iné detaily.

Čo je to PBS?

Kampaň “Pomôž blížnemu svojmu” už mnohé roky spája ľudí, ktorí chcú na konferenciu prísť, ale ich finančná situácia im to momentálne nedovoľuje a tých, ktorí chcú pomôcť svojim blížnym dostať sa na konferenciu. Do kampane sa môžete zaregistrovať ako darca a kúpiť vstupenku pre svojho blížneho alebo ako príjemca a lístok od niekoho dostať. Pre viac informácií alebo registráciu do PBS, kliknite sem

Budem mať prístup k archívu konferencie, aj keď sa zúčastním fyzicky?

Áno! Archív konferencie a prístup k nemu po dobu štrnástich dní je súčasťou každej vstupenky, fyzickej aj online. 

Som pravidelný podporovateľ projektu Godzone alebo člen ZKSM, dostanem zľavu?

Áno, pri registrácii zadajte príslušný zľavový kód a zľava je vaša! Pre členov ZKSM platí zľava 10% a pre pravidelných podporovateľov Godzone 20%.

Od koľkých rokov je konferencia prístupná?

Godzone konferencia nie je vekovo ohraničená. 

Bude na konferencii aj kaviareň?

Áno. Na konferencií vás radi uvidíme v kaviarni, v ktorej budeme ponúkať výberovú kávu, čaj a drobné občerstvenie.

Čo ak nechcem alebo nemôžem využiť ubytovanie na školách?

V tomto prípade odporúčame využiť možnosti ubytovania v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí rezervovaním si hotela, penziónu alebo ubytovne. Odporúčame webové portály ako booking.com, sk.airbnb.com či iné…

Viem si ubytovanie dokúpiť aj na mieste?

Nevieme to zaručiť, ale pravdepodobne áno. Kapacity ubytovania budeme zvyšovať na základe informácií z registrácie účastníkov. Môže sa teda stať, že pri uzatvorení predpredaja budú ubytovacie kapacity plné. Ideálne je preto rezervovať si ubytovanie dopredu.

Môžem prísť na konferenciu aj s deťmi?

Počas celej Godzone konferencie bude prebiehať aj program pre deti, tento program sme nazvali “detská konferencia”. Veková hranice pre deti, ktoré sa môžu programu zúčastniť je od 3 do 12 rokov. Detská konferencia bude vysielaná aj online, pre ľudí, ktorí si zakupia online vstupenku. 

Bude zabezpečené ubytovanie?

Bude. Vďaka priaznivému vývoju pandémie a opatrení budeme schopní zabezpečiť ubytovanie tak, ako to na konferenciách bývalo zvykom: v školských triedach na karimatkách a spacákoch. Ak hľadáte ubytovanie, no nevyhovuje vám táto forma, v Banskej Bystrici a okolí nájdete mnoho možností, ako stráviť noc, prípadne dve.

Bude na konferencií aj Godzone shop?

Áno. Na Godzone konferenciu pripravujeme okrem vecí, na ktoré ste v Godzone shope zvyknutí aj novú kolekciu oblečenia spojenú s témou “Hlavu hore”.

faq