O čom je téma OBNOVENIE?

Boh ťa nechce vymeniť ani vo chvíľach, kedy by si ty sám najradšej ušiel.
Možno sme z fungovania dnešného sveta naučení, keď niečo nefunguje, že by sme to najradšej vymenili – ideálne kus za kus, nech máme nový a funkčný tovar. Takéto myslenie sa v nás potom zakorení tak hlboko, že keď my sami zlyhávame v akýchkoľvek oblastiach života, máme pocit odsúdenia, odstrčenia, nepotrebnosti. Možno by sme najradšej vymenili sami seba – a možno máme pocit, že aj Boh by uvítal na našom mieste niekoho schopnejšieho.
Pravda je však taká, že v Kristovi na kríži nám Otec dokazuje veľkosť svojej lásky, ktorá prináša pre každého z nás obnovenie. V čom ho potrebujeme a v čom ho môžeme prijať? Obnovenie viery, nádeje, lásky, snov, zázrakov, moci či darov Ducha v nás. O tom bude Godzone konferencia 2023. Nie, nepotrebujeme čakať na zmenu doby alebo ľudí. Obnovenie v Duchu Svätom, jeho láske a moci je tu pre nás.

Celá konferencia: 29€
Len piatok: 15€
Len sobota: 25€

Celá konferencia: 39€
Len piatok: 20€
Len sobota: 33€

Hlavný hosť Godzone konferencie 2023:

Mary Healy

Účinkujúci

Účinkujúci

ucinkujuci
program

Program Godzone konferencie

Godzone konferencia sa už niekoľko rokov skladá z programových blokov. Môžete sa tešiť na niekoľko blokov modlitieb a chvál, väčšinou tematicky spárovaných s prednáškami kvalitných rečníkov. Na konferencii tiež zažijete diskusie, zábavnú piatkovú večeru i sv. omšu, ktorá je zvyčajne vrcholom sobotného doobedia.Špeciálnym momentom je tradične piatkový večer, či sobotná Mix Session, teda časti programu, ktoré sú každý rok dramaturgicky unikátne.Kedykoľvek počas dvojdňového programu sa môžete zúčastniť rôznych off-stage aktivít, navštíviť s priateľmi kaviareň, prijať sviatosť zmierenia alebo – v prípade, že ste mladší ako 12 rokov – si užiť paralelne sa odohrávajúcu Detskú konferenciu.

PIATOK

18:00

Otvorenie konferencie

18:20

BLOK 01

ESPÉ + Miro Tóth

20:10

Hot-Dog Party

20:40

BLOK 02

Večer modlitieb za vyliatie Ducha Svätého, uzdravenia a počutie Božieho hlasu

22:15

BLOK 03

TOW MEOT & Puer Dei

SOBOTA

8:00

Ranný Warm-up

8:25

BLOK 04

Marana Tha + Mary Healy

11:15

SV. OMŠA

Mons. Nicola Girasoli + Juraj Ďurnek + PIAR Music

12:45

Prestávka na obed

14:20

MIX SESSION

Inšpiratívna i zábavná talkshow s hosťami a príbehmi obnovenia v ich životoch.

15:55

BLOK 05

Godzone Worship + Julo Slovák

17:40

Záver konferencie

Detská konferencia

Aj tento rok bude súčasne s Godzone konferenciou prebiehať Detská konferencia, pre našich najmenších. Keďže aj oni sú súčasťou Generácie, ktorej ide o Božie kráľovstvo, túžime kvalitný program pripraviť aj deťom a tak im ukázať, kto je Boh a sprostredkovať im osobné stretnutie s ním. Ohlásme im Božie kráľovstvo a pomôžme upevňovať ich identitu Božích detí už v detstve hravou formou plnou zábavy.

Kapacita detskej konferencie bola naplnená

Často kladené otázky

Bude zabezpečená strava?

Samozrejme. V cene vstupenky zakúpenej v predpredaji do 30.04.2023 máte ako účastníci 2 jedlá – piatkové občerstvenie (piatkovú hot-dog party si môžete pamätať z minulých ročníkov konferencie) a sobotný obed  (hlavné jedlo bez polievky) v troch variantoch: klasickej, vegetariánskej a bezlepkovej. Keďže stravu objednávame vopred v presnom počte porcií, nevieme pre účastníkov, ktorí si zakúpia vstupenku na mieste, sobotný obed garantovať. 

Bude zabezpečené ubytovanie?

Bude. Tento rok premiérovo ponúkame dva druhy ubytovania:  

  • tradičné konferenčné ubytovanie v školských triedach na karimatkách a spacákoch za 3 € na noc
  • ubytovanie na vysokoškolskom internáte na posteliach za 15 € na noc

Zároveň na našom webe v časti Ubytovanie nájdete tipy aj na penzióny v Banskej Bystrici a okolí. 

Viem si ubytovanie dokúpiť aj na mieste?

Nevieme to zaručiť, pretože sa môže stať, že pri uzatvorení predpredaja budú všetky ubytovacie kapacity plné. Ideálne je preto rezervovať si ubytovanie dopredu. 

Čo ak som ZŤP a chcem ísť na konferenciu?

Po prvé, budeme veľmi radi. 🙂 Po druhé, ozvi sa nám e-mailom na konferencia@godzone.sk a spoločne vyriešime registráciu a iné detaily. 

Bude na konferencii aj kaviareň?

Áno. Na konferencií vás radi uvidíme v kaviarni Dolinka, v ktorej budeme ponúkať výberovú kávu, čaj a drobné občerstvenie. 

Bude na konferencií aj Godzone shop?

Áno. Okrem vecí, na ktoré ste v Godzone shope zvyknutí, pripravujeme aj novú kolekciu oblečenia a novú knihu od Mary Healy s názvom Uzdravenie. 

Môžem prísť na konferenciu aj s deťmi?

Počas celej Godzone konferencie bude prebiehať aj program pre deti, ktorý sme nazvali “Detská konferencia”. Veková hranica pre deti, ktoré sa môžu Detskej konferencie zúčastniť, je od 6 do 12 rokov. Pre deti od 3 do 6 rokov sme pripravili detský kútik s programom prispôsobeným ich veku. Kapacity sú obmedzené a je potrebné deti vopred registrovať.

Som pravidelný podporovateľ projektu Godzone alebo člen ZKSM, dostanem zľavu?

Áno, pri platbe v košíku zadajte príslušný zľavový kód a zľava je vaša! Pre členov ZKSM platí zľava 10 % a pre pravidelných podporovateľov Godzone 20 %. 

Čo je to PBS?

Kampaň “Pomôž blížnemu svojmu” už mnohé roky spája ľudí, ktorí chcú na konferenciu prísť, ale ich finančná situácia im to momentálne nedovoľuje a tých, ktorí chcú pomôcť svojim blížnym dostať sa na konferenciu. Do kampane sa môžete zaregistrovať ako darca a kúpiť vstupenku pre svojho blížneho alebo ako príjemca a lístok od niekoho dostať. 

Bude konferencia prebiehať aj online?

Nie. Hoci vnímame praktické výhody, ktoré online eventy prinášajú, veľmi túžime vrátiť sa k spoločnému stretnutiu, modlitbám, uctievaniu a rozhovorom. Ak ste v minulosti sledovali naše konferencie online a tento rok váhate, či prísť aj osobne, určite príďte! Naživo je to ešte lepšie. 🙂 

Od koľkých rokov je konferencia prístupná?

Godzone konferencia nie je vekovo ohraničená.

q-and-a
promo